Žena a kaktusy

Autor: Vladimír Komárek
(1928 Hořensko - 2002 Jilemnice)

signováno uprostřed dole tužkou, vlevo dole číslováno 30/50
Technika: suchá jehla na kartonu
Šířka: 14,5 cm, výška: 22 cm, rámování: 35 x 25,5 cm

Konec dražby: 28.07.2019 12:34 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč