Dvě dívky s hruškami

Autor: Vladimír Komárek
(1928 Hořensko - 2002 Jilemnice)

signován a datováno vpravo dole, pochází přímo od autora, dar majitelce, certifikát pravosti díla přiložen
Technika: olej na sololitu, datace: 1998
Šířka: 51 cm, výška: 60 cm, rámování: 64 x 56 cm
Stav: vynikající

Odhadní cena: 35 000 - 40 000 Kč

Konec dražby: 06.12.2017 18:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 25 000 Kč