7. Vázy

Autor: Vladimír Komárek
(1928 Hořensko - 2002 Jilemnice)

Signováno vlevo uprostřed, paspartováno, zaskleno
Šířka: 6,5 cm, výška: 6,5 cm, rámování: 16,5 x 15 cm

Konec dražby: 03.05.2021 20:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč