Husy u stolu

Autor: Vladimír Komárek
(1928 Hořensko - 2002 Jilemnice)

signováno dole uprostřed tužkou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: suchá jehla
Šířka: 30,5 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 43 cm

Konec dražby: 09.12.2020 19:50 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč