Dívka s knihou

Autor: Vladimír Komárek
(1928 Hořensko - 2002 Jilemnice)

signováno vpravo, na reversu autorský název a datace, dar majitelce, certifikát pravosti díla přiložen
Technika: olej na plátně, datace: 1974
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 55 x 74,5
Stav: vynikající

Odhadní cena: 20 000 - 30 000 Kč

Konec dražby: 06.12.2017 18:11

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 18 000 Kč