8. Dívka s knihou

Autor: Vladimír Komárek
(1928 Hořensko - 2002 Jilemnice)

signováno vpravo, na reversu autorský název a datace, dar majitelce, certifikát pravosti díla přiložen
Technika: olej na plátně, datace: 1974
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 55 x 74,5
Stav: vynikající

Odhadní cena: 20 000 - 30 000 Kč

Konec dražby: 06.12.2017 18:11

Dosažená cena: 55 500 Kč

Vyvolávací cena: 18 000 Kč

Seznam příhozů (20)

částkapříhoz
55 500 Kč6.12.2017 18:06:53 (limit 6.12.2017 15:31:19)
55 000 Kč6.12.2017 18:06:53
50 000 Kč6.12.2017 17:50:28 (limit 6.12.2017 15:31:19)
48 000 Kč6.12.2017 17:50:28
46 000 Kč6.12.2017 17:50:26 (limit 6.12.2017 15:31:19)
44 000 Kč6.12.2017 17:50:26
42 000 Kč6.12.2017 17:50:14 (limit 6.12.2017 15:31:19)
40 000 Kč6.12.2017 17:50:14
38 000 Kč6.12.2017 17:50:11 (limit 6.12.2017 15:31:19)
36 000 Kč6.12.2017 17:50:11
34 000 Kč6.12.2017 17:50:09 (limit 6.12.2017 15:31:19)
32 000 Kč6.12.2017 17:50:09
30 000 Kč6.12.2017 17:49:45 (limit 6.12.2017 15:31:19)
28 000 Kč6.12.2017 17:49:45
26 000 Kč6.12.2017 15:54:03 (limit 6.12.2017 15:31:19)