8. Dvě vázy

Autor: Vladimír Komárek
(1928 Hořensko - 2002 Jilemnice)

signováno a datováno uprostřed dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1997
Šířka: 30,5 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 61 x 51 cm

Konec dražby: 05.10.2020 20:03 SELČ

Zbývá: 5d 11h 28m 19s

Vyvolávací cena: 5 000 Kč