Zlaté Písky-Na terase Kaliakry

Autor: Antonín Tomek
(1908 Horní Nětčice - 1978 Ostava)

rámováno, zaskleno, na revers štítku
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 55,5 cm, výška: 43 cm, rámování: 57 x 69

Konec dražby: 07.12.2023 21:38 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč