126. Ženský zpěv
Autor: Viktor Stretti
(1878 Plasy - 1957 Praha)
Signováno vpravo dole tužkou, Čislováno a monogramováno v tisku 16/16
Technika: litografie
Šířka: 24 cm, výška: 26 cm, rámování: pasparta, 48 x 40 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 20:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč