Pohled na střechy

Autor: Viktor Stretti
(1878 Plasy - 1957 Praha)

signováno tužkou vpravo dole, vlevo dole i datováno v tisku, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie, datace: 1951
Šířka: 38,5 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 48,5 x 56 cm

Konec dražby: 05.05.2020 21:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč