Konvolut grafik - 3 kusy
Autor: Viktor Stretti
(1878 Plasy - 1957 Praha)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: litografie
Šířka: 28 cm, výška: 36 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.09.2023 21:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč