189. Na dvorku
Autor: Viktor Stretti
(1878 Plasy - 1957 Praha)
signováno vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 7 cm, výška: 12 cm, rámování: 18,5 x 13,5 cm
Konec dražby: 10.05.2022 20:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč