58. Concert Zamoureux, Paris

Autor: Viktor Stretti
(1878 Plasy - 1957 Praha)

Originální litografie, signováno vpravo dole, číslováno 8/20 vlevo dole, volně v paspartě
Technika: litografie, datace: 1905
Šířka: 55 cm, výška: 46 cm, rámování: 51,5 x 62 cm

Konec dražby: 07.03.2022 19:39 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč