240. Na vesnici
Autor: Jules Schyl
(1893 Kodaň, Dánsko - 1977)
signováno a datováno vpravo nahoře, novější rám
Technika: olej na malířské desce, datace: 1949
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm, rámování: 50,5 x 58,5 cm
Konec dražby: 05.10.2020 21:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč