92. Torádor
Autor: Jules Schyl
(1893 Kodaň, Dánsko - 1977)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1954
Šířka: 29,5 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 36 x 37 cm
Konec dražby: 05.05.2020 20:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč