188. Městské zákoutí
Autor: Alois Ježek
(1887 Praha - 1943 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba, datace: 1935
Šířka: 21,5 cm, výška: 28 cm, rámování: 53 x 40,5 cm
Konec dražby: 12.04.2023 21:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč