113. Dámské hodinky tzv. jeptišky

dvouplášťové dámské ryté hodinky tzv. jeptišky, průměr pláště 3,2 mm, ryzost 585/1000, chod nevyzkoušen, v etuii, platná puncovní značka AV
Materiál: Zlato585/000
Váha: 20,60 g
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 21.01.2021 20:46 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 900 Kč