135. Vesnička v Provence

Autor: Otakar Kubín
(1883 Boskovice - 1969 Marseille, Francie)

Signováno vpravo dole tužkou francouzsky "Coubine", rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: suchá jehla
Šířka: 25 cm, výška: 35 cm, rámování: 64 x 51 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.06.2022 21:07 SELČ

Zbývá: 12d 17h 36m 6s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč