23. Nad šálkem čaje

Autor: Otakar Kubín
(1883 Boskovice - 1969 Marseille, Francie)

signováno vpravo dole, číslováno 17/55 vlevo dole, zažloutlá pasparta
Technika: lept na kartonu
Šířka: 17 cm, výška: 23,5 cm, rámování: volný list 42 x 26 cm

Konec dražby: 04.03.2019 19:51 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč