154. Léto ve Skanderborg
Autor: Sigurd Schou
(1875 Stockholm, Švédsko - 1944 ?)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 38 cm, výška: 28 cm, rámování: 40 x 50 cm
Konec dražby: 11.01.2023 21:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč