20. Rybník - L Formát

Autor: Sigurd Schou
(1875 Stockholm, Švédsko - 1944 ?)

signováno a datováno vpravo dole, původní blondel rám
Technika: olej na plátně, datace: 1920
Šířka: 91 cm, výška: 75 cm, rámování: 89 x 104,5 cm

Konec dražby: 19.07.2021 20:23 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč