20. Rybník - L Formát
Autor: Sigurd Schou
(1875 Stockholm, Švédsko - 1944 ?)
signováno a datováno vpravo dole, původní blondel rám
Technika: olej na plátně, datace: 1920
Šířka: 91 cm, výška: 75 cm, rámování: 89 x 104,5 cm
Konec dražby: 19.07.2021 20:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč