Na cestě - Velký formát

Autor: Dorothy Cox
(1882 Leeds, GB - 1940 Řím, Itálie)

signováno a datováno vpravo dole, masivní zlatý rám
Technika: olej na plátně, datace: 1904
Šířka: 108 cm, výška: 70 cm, rámování: 90 x 127 cm

Konec dražby: 11.01.2021 20:08 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč