4. Dřevorubcův odpočinek

Autor: John Westall
(?1873 - 1893 GB)

signováno vpravo dole a uprostřed dole na rámu. Rámováno v širokém zlaceném původním rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 25,5 cm, výška: 31 cm, rámování: 46 x 51 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 27.09.2021 20:10 SELČ

Aktuální cena: 5 100 Kč

Zbývá: 4d 14h 53m 31s

Minimální příhoz: 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 400 Kč

Seznam příhozů (11)

částkapříhoz
5 100 Kč22.9.2021 01:16:33
4 800 Kč22.9.2021 01:16:04 (limit 16.9.2021 23:30:24)
4 800 Kč22.9.2021 01:16:04
4 500 Kč19.9.2021 21:11:16 (limit 16.9.2021 23:30:24)
4 200 Kč19.9.2021 21:11:16
3 900 Kč19.9.2021 21:11:00 (limit 16.9.2021 23:30:24)
3 600 Kč19.9.2021 21:11:00
3 300 Kč19.9.2021 21:10:28 (limit 16.9.2021 23:30:24)
3 000 Kč19.9.2021 21:10:28
2 700 Kč16.9.2021 23:30:24 (limit 16.9.2021 23:30:24)
2 400 Kč13.9.2021 10:49:26