19. Efter
Autor: Georges Braque
(1882 Argenteuil - 1963 Paris, Francie)
rámováno,paspartováno a zaskleno, signováno vpravo dole
Technika: litografie
Šířka: 28 cm, výška: 38 cm, rámování: 53 x 43,5 cm
Stav: vynikající
Konec dražby: 19.09.2019 19:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč