19. Efter

Autor: Georges Braque
(1882 Argenteuil - 1963 Paris, Francie)

rámováno,paspartováno a zaskleno, signováno vpravo dole
Technika: litografie
Šířka: 28 cm, výška: 38 cm, rámování: 53 x 43,5 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 19.09.2019 19:48 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč