Kompozice
Autor: Pierre Pallut
(1918 - 1999 Francie)
originální litografie, rámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 27,5 cm, výška: 37,5 cm, rámování: 52,5 x 42,5 cm
Stav: vynikající
Konec dražby: 16.11.2023 20:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč