Jiřiny v hnědé váze

Autor: František Motyčka ml.
(1904 Litomyšl - 1984 Praha)

signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na kartonu, datace: 1958
Šířka: 41 cm, výška: 56 cm, rámování: 74 x 58 cm

Konec dražby: 16.04.2019 21:16

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč