45. Jiřiny v hnědé váze
Autor: František Motyčka ml.
(1904 Litomyšl - 1984 Praha)
signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na kartonu, datace: 1958
Šířka: 41 cm, výška: 56 cm, rámování: 74 x 58 cm
Konec dražby: 16.04.2019 21:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč