Valašská krajinka

Autor: František Motyčka ml.
(1904 Litomyšl - 1984 Praha)

signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1958
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 45 x 55 cm

Konec dražby: 15.04.2019 21:10

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč