308. Boží muka v zimě
Autor: Antonín Boubín Toňátko
(1903 Mladá Boleslav - 1971 ?)
Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 55 x 65 cm
Konec dražby: 21.01.2021 22:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč