1. Modrá

Autor: Jiří Lucas Karásek
(1956)

Technika: olej na kartonu
Šířka: 46 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 51 x 61 cm

Konec dražby: 15.09.2020 20:01 SELČ

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 1 500 Kč