Postavy

Autor: Jiří Lucas Karásek
(1956)

signováno vpravo dole, datováno 91
Technika: olej na kartonu, datace: 1991
Šířka: 31 cm, výška: 46,5 cm, rámování: 60 x 45 cm

Konec dražby: 08.10.2020 20:01 SELČ

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 1 500 Kč