1. Žlutá
Autor: Jiří Lucas Karásek
(1956)
Technika: olej na kartonu
Šířka: 46 cm, výška: 34 cm, rámování: 50 x 61,5 cm
Konec dražby: 12.10.2020 20:01 SELČ
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč