256. Zůžení II.
Autor: Jiří Lucas Karásek
(1956)
signováno vpravo dole, datováno 80
Technika: olej na kartonu, datace: 1980
Šířka: 78 cm, výška: 46 cm, rámování: 67 x 100,5 cm
Konec dražby: 10.02.2020 18:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč