V zimě

Autor: T. Jungvirt

signováno vlevo dole, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 43 cm, výška: 59 cm

Konec dražby: 09.12.2020 20:44 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč