26. Vlčnovské búdy
Autor: Jan Hanáček
(1932 Kunovice)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1982
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm, rámování: 63 x 73 cm
Konec dražby: 27.01.2020 20:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč