527. Jízda králů

Autor: Jan Hanáček
(1932 Kunovice)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Šířka: 68 cm, výška: 28 cm, rámování: 48 x 85 cm

Konec dražby: 14.07.2019 21:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč