150. Polní cesta

Autor: Rudolf Hanych
(1906 Svratka - 1994 Nové Město na Moravě)

signováno vpravo dole, rám lehce poškozen
Technika: olej na kartonu
Šířka: 66 cm, výška: 51 cm, rámování: 65 x 80 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 26.11.2019 21:59 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč