K vesnici

Autor: Rudolf Hanych
(1906 Svratka - 1994 Nové Město na Moravě)

signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno. Konzultováno a potvrzeno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, certifikát pravosti přiložen.
Technika: tempera
Šířka: 64 cm, výška: 35 cm, rámování: 55 x 84 cm

Konec dražby: 08.06.2022 20:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč