Vrchy

Autor: Rudolf Hanych
(1906 Svratka - 1994 Nové Město na Moravě)

signováno vpravo dole, rámováno, na reversu výstavní štítek
Technika: tempera, materiál: na kartonu
Šířka: 59 cm, výška: 35 cm, rámování: 47 x 71 cm

Konec dražby: 07.04.2020 20:22 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč