Jaro v Hlinsku

Autor: Rudolf Hanych
(1906 Svratka - 1994 Nové Město na Moravě)

signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 60 cm, rámování: 75 x 115 cm

Konec dražby: 15.04.2019 21:21 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč