Léto u Svratouchu

Autor: Rudolf Hanych
(1906 Svratka - 1994 Nové Město na Moravě)

na reversu autorský štítek a krátký text o autorovi, signováno vpravo dole, rámováno. Konzultováno a potvrzeno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 84 cm

Konec dražby: 07.06.2022 20:53 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč