225. Podzimní Plzeň

Autor: Jaromír Valta
(1939)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, olištováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 52,5 cm, výška: 71,5 cm, rámování: olištováno

Konec dražby: 06.12.2017 21:43 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 400 Kč