225. Podzimní Plzeň
Autor: Jaromír Valta
(1939)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, olištováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 52,5 cm, výška: 71,5 cm, rámování: olištováno
Konec dražby: 06.12.2017 21:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč