116. Konvice na čaj
zespodu značeno
Výška: 18 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.07.2022 21:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč