116. Otakar Nejedlý - U vody
Nesignováno, okruh autora, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 38 cm, výška: 27 cm, rámování: 32 x 42 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.12.2022 21:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč