13. Koláče
Autor: Bohumil Šejda
(1923 ?)
signováno vpravo dole, plátno fixováno na kartonu
Technika: olej na plátně
Šířka: 34 cm, výška: 24 cm, rámování: 32 x 43 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.03.2019 19:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč