101. Pohled skrz les

Autor: Matěj František Skula
(1891 Brno - 1977 Staré Město)

Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 55 x 65 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.05.2021 21:06 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč