28. V lese

Autor: Matěj František Skula
(1891 Brno - 1977 Staré Město)

signováno vlevo dole, rám lehce poškozen
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 55 x 65 cm

Konec dražby: 17.04.2019 20:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč