543. Lesní potůček

Autor: Matěj František Skula
(1891 Brno - 1977 Staré Město)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 60 x 51 cm

Konec dražby: 14.07.2019 21:31 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč