Před bouří

Autor: Matěj František Skula
(1891 Brno - 1977 Staré Město)

signováno vpravo dole, malba nečištěna, na rámu oděrky, na reversu zbytek autorského štítku
Technika: olej na kartonu
Šířka: 25 cm, výška: 25 cm, rámování: 37 x 36 cm

Konec dražby: 04.03.2019 19:25

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč