Les v Bítově nad Dyjí

Autor: Roman Havelka
(1877 Jemnice - 1950 Znojmo)

signováno vpravo dole, konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, na reversu přípis manželky autora pod krytem, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 51 cm, výška: 33 cm, rámování: 45 x 63 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 10.08.2021 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč