Klidná Želetavka

Autor: Roman Havelka
(1877 - 1950)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1937
Šířka: 54 cm, výška: 50 cm, rámování: 57 x 69 cm

Konec dražby: 21.10.2019 19:46 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč