9. Klidná Želetavka
Autor: Roman Havelka
(1877 Jemnice - 1950 Znojmo)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1937
Šířka: 54 cm, výška: 50 cm, rámování: 57 x 69 cm
Konec dražby: 21.10.2019 19:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč