16. Staruchy
Autor: Jan Šír
(1868 Nové Město na Moravě - 1928 Pardubice)
signováno vpravo dole, původní zlacený rám, na rámu autorský štítek
Technika: olej na dřevě
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 32,5 x 41,5 cm
Konec dražby: 04.03.2019 20:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč